+38 (067) 120-00-94
+38 (099) 120-00-49
0
0

Ваш кошик порожній!

Доводчик дверей захистить не тільки від протягів, але і збереже петлі і знизить навантаження на двері. Раніше цю функцію виконувала пружина, яка кріпилася до самих дверей і до короба, але тільки робота доводчика стала плавною і контрольованою. Тому майстру важливо розуміти, як правильно його встановити.

За типом монтажу розрізняють доводчики наступних типів:

  1.  Накладні.
  2. Підлогові.
  3. Приховані.

Правильно встановити доводчик двері накладного виконання - справа зовсім нескладна, адже для цього не потрібно вирізати паз в рамі, щоб встановити безпосередньо блок доводчика. Та й вартість його набагато менше.
У комплектацію входять: пружинні блок, направляючі і саморізи. Завдяки паперовому шаблоном можна провести монтаж правильно. При монтажі з внутрішньої сторони пристрій кріпиться до коробки, а зовні - до дверного отвору. Далі проводиться розмітка. У коробці поставляється шаблон, тому його потрібно прикласти до місця кріплення і намітити отвори під саморізи. Потім з'єднуються між собою направляючі і сам доводчик.

Правильно встановити підлоговий механізму не складе особливих труднощів, так як зазвичай закладка конструкції відбувається під час влаштування підлогового покриття ще до установки дверей. Саме на етапі розмітки варто приділяти пильну увагу, адже від цього залежить подальший монтаж.

При установці прихованого доводчика важливо зробити заміри циліндра і після перенести їх на двері. Після, за допомогою стамески, робиться порожнину під циліндр. Щоб приховати кріпильну пластину, слід так само зробити невелике заглиблення в полотні. Далі робимо зарезку на коробці під зовнішню пластину. Після цього, блок з пластинами встановлюється в поглиблення і його слід прикрутити, зовнішню пластину віджати від внутрішньої, вставити в підготовлений виріз на коробці і теж прикрутити.

Експлуатація дверного доводчика передбачає виконання кількох корисних порад:

  • Не варто підпирати двері сторонніми предметами (каменями і т.д.). Краще від'єднати тягу від доводчика на необхідний час.
  • Раз рік слід змащувати основні провідні механізми.
  • Слід проводити регулювання доведення двері перед настанням зими і літа.

Завдяки цим порадам можна збільшити тривалість роботи механізмів, і експлуатація дверного доводчика буде безвідмовної.


Пов’язані товари