Меню
Ваші покупки

Накладні замки для дерев'яних і металевих дверей

ATIS - універсальний накладний електромеханічний замок з нержавіючої сталі для внутрішньої або зовнішньої установки. Замок має додатковий захист кнопки виходу замка від продавлювання.Використовується в простих системах контролю доступу, наприклад, на хвіртках приватних будинків, у квартирах, школах,..
1 380 грн.
KEDR - універсальний накладний електромеханічний замок з  сталі для внутрішньої або зовнішньої установки. Замок має додатковий захист кнопки виходу замка від продавлювання.Використовується в простих системах контролю доступу, наприклад, на хвіртках приватних будинків, у квартирах, школах, магаз..
773 грн.
Замок накладний Apecs 0098-C-S нікель Замок накладний Apecs 0098-C-S нікель
Нет в наличии
Apecs 0098-C-S призначений для установки на двері житлових приміщень. оснащений вертушкою з внутрішньої сторони;наявність блокування засувки;габарити замку - 125 x 90 x 30 мм;циліндровий механізм з 5 англійським ключем;Apecs 0098-C-S комплектуєтьсязамком з циліндровим механізмомвідповідною план..
608 грн.
Замок накладний из засувкою та прямокутним ригелем.наявний запобіжний ланцюжок;призначений для замикання дверей товщиною 35- 45 мм;модель універсальна і підходить для замикання як правою, так і лівою двері;виготовлений з цільно листовий сталі товщиною 1 мм;має захисне порошкове покриття;габарити зам..
269 грн.
Замок накладний з одним прямокутним штирем засува і запобіжним ланцюжком.призначений для замикання дверей товщиною 35- 45 мм;модель універсальна і підходить для замикання як правою, так і лівою двері;виготовлений з цільно листовий сталі товщиною 1 мм;має захисне порошкове покриття;габарити замку 60 ..
251 грн.
Замки Gerda ZN 200  підходять до всіх вхідних дверей. Ці поверхневі дверні замки пропонують естетичну, непомітну безпеку з невеликим розміром замка, зберігаючи при цьому найвищі корисні властивості.найвища довговічність - понад 200 000 циклів;висока корозійна стійкість;універсальний та простий ..
1 346 грн.
Накладний замок, призначений для установки на двері та сейфи. якісне покриття і простота конструкції забезпечує безвідмовність замку;накладний замок встановлюється як на дерев'яні так і залізні дверні полотна;проста і зручна установка-зборка замку;В комплекті: 3 ключа,  елементи для кріплення, ..
468 грн.
Накладний замок встановлюється на вхідні або внутрішні дерев'яні двері.габарити замку - 92 х 64 х 20 мм;замок має два ригеля, з середини поворотну ручку в один оборот;корпус замка із сплаву ЦАМ і пластика;циліндровий механізм з 4 англійським ключем;Комплектується:замком з циліндровим механізмомзворо..
403 грн.
Замок накладний Аріко ЗН-2 Замок накладний Аріко ЗН-2
Гаряча ціна
Накладний замок встановлюється на вхідні або внутрішні дерев'яні дверігабарити замку - 92 х 64 х 20 мм;замок має два ригеля, з середини поворотну ручку в один оборот;корпус замка із сплаву ЦАМ і пластика;циліндровий механізм з 4 англійським ключем;Аріко ЗН-2 комплектуєтьсязамком з циліндровим механі..
239 грн.
Накладний замок встановлюється на вхідні або внутрішні дерев'яні дверігабарити замку - 22 х 70 х 100 мм;замок має три ригеля, з середини поворотну ручку в один оборот;корпус замка із сплаву ЦАМ;циліндровий механізм з 4 англійським ключем;Аріко ЗН-3 комплектуєтьсязамком з циліндровим механізмомзворот..
253 грн.
Замок накладний Атлант білий Замок накладний Атлант білий
Гаряча ціна
Замок накладний з автоматичною засувкою.призначений для замикання дверей товщиною 35 - 45 мм;модель універсальна і підходить для замикання як правою, так і лівою двері;виготовлений зі сталі;має захисне порошкове покриття.В комплекті: 5 ключів, елементи для кріплення, декоративна накладка на циліндр ..
626 грн.
Замок накладний кодовий Kedr ЗКП-2 Замок накладний кодовий Kedr ЗКП-2
Нет в наличии
Рекомендується для встановлення на металеві та дерев'яні двері громадського призначення.ЗКП-2 універсальний, сторона відкривання переналаштовується. Після оформлення замовлення важливо уточнити сторону відкривання дверей з менеджером.габаритні розміри 175 x 58 x 98 мм;кодову комбінацію можна неоднор..
894 грн.
Замок накладний кодовий Меттем ЗКП-2 Замок накладний кодовий Меттем ЗКП-2
Нет в наличии
Рекомендується для встановлення на металеві та дерев'яні двері громадського призначення.ЗКП-2 універсальний, сторона відкривання переналаштовується. Після оформлення замовлення важливо уточнити сторону відкривання дверей з менеджером.габаритні розміри 175 x 58 x 98 мм;кодову комбінацію можна неоднор..
1 455 грн.
Замок накладний Мотор-січ ЗН-1 Замок накладний Мотор-січ ЗН-1
Гаряча ціна
Накладний замок встановлюється на вхідні або внутрішні дерев'яні дверігабарити замку - 92 х 64 х 20 мм;замок має два ригеля, з середини поворотну ручку в один оборот;корпус замка із сплаву ЦАМ і пластика;циліндровий механізм з 4 англійським ключем;Комплектується:замком з циліндровим механізмомзворот..
254 грн.
Замок дисковий автоматичний призначений для встановлення на легкі зовнішні та міжкімнатні двері з лівою стороною відкривання в якості додаткового замка.габаритні розміри 100 х 82 х 22 мм;має функцію автозамикання;виготовлений зі сплаву високої якості і має литий корпус;дисковий механізм секрету забе..
720 грн.
Замок накладний Тандем ЗН-4 Замок накладний Тандем ЗН-4
Гаряча ціна Нет в наличии
Тандем ЗН-4 - замок аналог замку який виготовлявся в Жовтих водах. Зараз це більш сучасна модель, але з абсолютно аналогічними розмірами та механізмом.Цей накладний замок підходить для дверей товщиною полотна 60 мм. як лівого, так і правого відкривання. Замок призначений для встановлення як додатков..
405 грн.
Замок накладної Apecs 0556-C нікель Замок накладної Apecs 0556-C нікель
Нет в наличии
Призначений для установки двері житлових приміщень. Замок із засувкою, ззовні засувка забирається за допомогою ключа.універсальний призначений для установки на двері (ліві і праві), що відкриваються назовні або всередину;габарити замку - 86 x 77 x 27 мм;циліндровий механізм з 5 англійським ключем;Ap..
558 грн.
Border ЗН4-8С/13 використовується як замикаючий механізм для сейфів, металевих шаф (дверей, секцій, ящиків).надійний та безвідмовний у роботі;завдяки обертанню ригеля навколо своєї осі значно ускладнюється процес перепилювання;оснащений двома ригелями діаметром – 19 мм., вихід ригеля – 21 мм;механіз..
959 грн.
Замок з циліндровим механізмом секретності призначений для установки на легкі зовнішні та міжкімнатні двері.габаритні розміри 95 х 55 х 25 мм;універсальний замок для лівого і правого боку відкривання;особливістю замку є можливість перенастроювати Backset 50-60 мм;виготовлений зі сталі;має якісне пол..
469 грн.
Накладний замок JANIA T3 Накладний замок JANIA T3
Гаряча ціна
Якісний замок, характеризується низькими показниками відмов і привабливою ціною.універсальний замок для лівого і правого боку відкривання;якісне покриття і простота конструкції забезпечує безвідмовність замку;накладний замок встановлюється як на дерев'яні так і залізні дверні полотна;проста і зручна..
396 грн.
Клапанний якісний замок, характеризується низькими показниками відмов і привабливою ціною.універсальний замок для лівого і правого боку відкривання;якісне покриття і простота конструкції забезпечує безвідмовність замку;накладний замок встановлюється як на дерев'яні так і залізні дверні полотна;прост..
468 грн.
Накладний замок KOWAL ZAMEK ATLAS Накладний замок KOWAL ZAMEK ATLAS
Нет в наличии
Якісний замок, характеризується низькими показниками відмов і привабливою ціною.універсальний замок для лівого і правого боку відкривання;якісне покриття і простота конструкції забезпечує безвідмовність замку;накладний замок встановлюється як на дерев'яні так і залізні дверні полотна;проста і зручна..
419 грн.
Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.