+38 (067) 120-00-94
+38 (099) 120-00-49
0
0

Ваш кошик порожній!

Сьогодні особливим попитом серед населення користуються скляні двері. Даний вид дверних полотен мають свої особливості на відміну від дверей ПВХ або дерев'яних. Найбільшою мірою це може бути застосовано до фурнітури.

Скло - дуже своєрідний матеріал. Тому до фурнітури пред'являються особливі вимоги. До підбору даних складових дверного полотна необхідно підходити уважно. Виробництво сьогодні представляє абсолютно окремий напрямок, шлюби і недоліки тут не припустимі.

Невеликі розміри елементів, вони не тільки несуть відповідальність за утримання полотна в дверному отворі, але, як правило, і за зовнішній вигляд дверей. Елементи для кріплення дверних полотен найбільш часто виконані з металу.

Фурнітура для скляних дверей може мати матову або глянсову поверхню. Зустрічаються елементи, що поєднують кілька відтінків. Переважно всі елементи пофарбована під бронзу, латунь, золото.
Досить часто при виборі складових елементів дверного полотна віддаються перевагу всіма компонентами: петель, ручок, кронштейнів, виконаним в одному стилі.
Скло є дуже крихким, тому при виборі петель, слід віддавати перевагу саме петель для скляних дверей. Рекомендується при наявності в квартирі скляних дверей використовувати підлогові накладні доводчики.
Фурнітура для дверей буває:

  • для цілісних конструкцій;
  • для сантехнічних конструкцій;
  • для розсувних виробів.

Сьогодні в залежності від призначення виробу бувають інтер'єрними і конструкційними. До інтер'єрним виробам, як правило, прийнято відносити ручки. Сьогодні ручки зустрічаються різної форми, що дає можливість всім покупцям вибрати підходящі варіанти.
До конструкційних виробів прийнято відносити кріплення і петлі.
Для виробництва всіх складових елементів застосовуються технології, які дозволяють випускати якісні вироби.