Меню
Ваші покупки

Замки дверні: каталог

Щоб уберегти квартиру, будинок, дачу, офіс або склад від проникнення зловмисників, дбають, перш за все, про надійність вхідних конструкції і приділяють особливу увагу вибору дверного замка. На ринку пропонуються тисячі різних моделей, що відрізняються матеріалом, конструкцією, принципом дії, ступенем захисту. Спробуємо з'ясувати, які ж типи дверних замків бувають і наскільки надійно вони захищають.

Типи дверних замків за способом установки

Згідно технології встановлення, все дверні замки діляться на три основні різновиди:

Розглянемо кожен з цих варіантів.

Накладні замки

Встановлюються на дверне полотно з внутрішньої сторони. Хоча це і не самий надійний варіант, але має цілий ряд переваг, у тому числі:

  • не порушує цілісність дверного полотна;
  • швидка установка і демонтаж без залучення фахівців;
  • може використовуватися як самостійно, так і разом з іншими дверними замками;
  • застосовується для різних типів і моделей дверей.

Накладні замки не шкодять дизайну дверей. Бувають: механічні, електронні, з ригелем або без нього, різних кольорів, розмірів і з варіантами механізмів (циліндровий, сувальдний). Як і врізним, присвоюється клас безпеки.

Навісні замки

Навісний замок - найпростіший варіант. Складається з відкриваємої частини і дужки, що простягається через отвір. Такі моделі прості у використанні, їх легко замінити. Разом з тим, за ступенем захисту від силового проникнення навісний замок вразливий, адже всі елементи повністю «на увазі». Для вхідних дверей в житловий будинок, офіс краще не використовувати. Більше підійдуть ці вироби для господарських приміщень, складів, гаражів.

Навісні замки відрізняються розміром корпусу, матеріалом, конструкцією, кількістю ключів в комплекті, довжиною дужки, наявністю додаткового захисту від вологи, механізмом секретності. У продажу можна знайти різні види навісних замків:

  • відкритого типу - класичний варіант навісного замка, механізм для відмикання ключем і утримання дужки знаходиться всередині корпусу;
  • закритий - найнадійніший серед навісних замків, адже дужка повністю ховається в корпусі;
  • напівзакритий - функцію дужки виконує металевий штир, який частково схований в корпусі;
  • «грибок» - відрізняється специфічною формою штиря, максимально щільно прилягає до дужки.

Для більшого захисту краще вироби з литим корпусом. Також можна придбати модель з сигналізацією. Такий пристрій має вбудований датчик, який реагує на удари і спроби витягнути дужку.

Врізні замки

Найбільш популярні і надійні, встановлюються безпосередньо в дверне полотно, а тому не псують дизайн дверей. Підходять для металевих, дерев'яних дверей, проте самостійно встановити їх досить складно. Можуть бути фіксуючі (з ручкою), або замикаючі (без ручки). Також поділяються на окремі типи відповідно до конструкції механізму і призначення. Беручи до уваги стійкість до розтину, міцність, безвідмовність і секретність, моделі врізного замка присвоюється клас безпеки.

Класифікація по замикаючим механізмам

Кодові

Варіант дверного замка, не вимагає ключа. Відкривають за допомогою кнопок. Придуманий код власник змінює в зручний час. Недолік моделей - цифри на кнопках з часом стираються, іноді западають і кнопки.

Електромеханічні

По суті, не відрізняються від традиційних механічних по внутрішнім наповненням, але відкриває двері завдяки кнопкам на електронній панелі, встановлюється поруч з дверним полотном.

Сувальдні

Класичний варіант використовуються частіше в банках, офісах, встановлюють і в двері в квартиру. Основні елементи механізму: масивна серцевина і кодові пластини. Чим більше сувальд (металеві елементи, замикають двері в момент повороту ключа), тим важче впоратися з конструкцією. Моделі з максимальним рівнем захисту - 6-8 сувальд.

Циліндричні

Особливо популярні моделі, адже відрізняються надійністю і, разом з тим, мають невеликий розмір, швидко відкриваються ключем. Сама конструкція складається з: серцевини замка, циліндра і сувальдного пристрою.

Моноблокові

Надійні замикаючі пристрої поєднує елементи сувальдних і циліндрових замків. Зазвичай ці моделі мають додаткові висувні ригелі (як в сувальдних виробах) і спеціальну «шторку», що піднімається в момент замикання і запобігає потраплянню свердел і сторонніх елементів через замкову щілину (як в циліндричних замках).

Категорії надійності дверних замків

Надійність дверного замка - ключова характеристика, залежить від багатьох факторів, в тому числі і від матеріалу виробу, його габаритів, способу установки, механізму замикання.

Прийнято виділяти 4 категорії надійності дверних замків. Але варто сказати, що жодна з них не гарантує повної безпеки. Як би не намагалися захистити свій виріб від зловмисників виробники, знаходяться люди, які відкривають замок без ключа, справляючись з елементами захисту. Чим вище категорія безпеки дверного замка, тим більше часу доведеться витратити зловмиснику, щоб впоратися з ним.

Замки з категоріями I та II на вхідні двері встановлювати не варто. Тут, в основному, використовуються прості механізми, впоратися з якими зловмисник зможе всього за кілька хвилин. Підійдуть для міжкімнатних дверей, офісних перегородок.

Вироби з категорії III відкрити не так вже й просто. Виробники доповнюють їх різними елементами захисту. Щонайменше, 10 хвилин знадобиться зловмисникові, щоб потрапити в приміщення. За цей час спрацює сигналізація, до об'єкта встигнуть дістатися працівники охоронних агентств.

Моделі з категорією IV мають кілька різних варіантів захисту. Тому, щоб «побороти» їх без ключа людині знадобиться 30-40 хвилин. Саме такі замки найдорожчі, проте, і самі надійні.

Вибір замка для вхідних дверей

Розуміючи типи дверних замків, в чому їх особливість, можна зробити кілька висновків щодо їх вибору. Вибирати замкову конструкцію потрібно з урахуванням дверного полотна і його призначення. Для вхідних дверей перевагу краще віддавати складним замковим конструкціям з декількома елементами захисту. Можна встановити і 2 або більше замків. Для міжкімнатних можна вибрати немасивну, просту модель врізного замка.

Попередньо потрібно з'ясувати з якого боку будуть відкриватися двері, адже замки бувають лівосторонні, правосторонні і універсальні. Кращими матеріалами для замків вважаються: сталь, чавун, латунь. Не радять використовувати фахівці алюміній, адже він м'який, і силумін (метал швидко руйнується). Віддавати перевагу краще виробам з 3 і 4 ступеня захищеності від відкривання і злому.

Для електромагнітного або електромеханічного замка варто попередньо подбати про безперервне електропостачання. Циліндровий замок краще вибрати по ключам з великою кількістю насічок і виїмок.

Додатковим захистом для вхідних дверей може стати конструкція зі клямкою.

Вибирати моделі краще відомих виробників, які гарантують якість і надійність виробу. Кращі бренди з хорошою репутацією і багаторічним досвідом у виробництві: AGB, Kale, Гардіан, М.Т.L. , Apecs, Mottura, Jania, Эльбор, Gerda.

Надійний італійський замок, який рекомендують до установки на двері з високою інтенсивністю використання.Розміри корпусу дозволяють його використовувати в комплекті як з дверними ручками на розетці з накладкою на циліндр, так і з дверними ручками на планці.розміри замку - 132x75x13,2 ммторцева планк..
491 грн.
ATIS - універсальний накладний електромеханічний замок з нержавіючої сталі для внутрішньої або зовнішньої установки. Замок має додатковий захист кнопки виходу замка від продавлювання.Використовується в простих системах контролю доступу, наприклад, на хвіртках приватних будинків, у квартирах, школах,..
1 380 грн.
KEDR - універсальний накладний електромеханічний замок з  сталі для внутрішньої або зовнішньої установки. Замок має додатковий захист кнопки виходу замка від продавлювання.Використовується в простих системах контролю доступу, наприклад, на хвіртках приватних будинків, у квартирах, школах, магаз..
773 грн.
Замок врізний AGB Centro хром Замок врізний AGB Centro хром
Нет в наличии
Надійний італійський замок, який рекомендують до установки на двері з високою інтенсивністю використання.Розміри корпусу дозволяють його використовувати в комплекті як з дверними ручками на розетці з накладкою на циліндр, так і з дверними ручками на планці.розміри замку - 132x75x13,2 ммторцева планк..
879 грн.
Замок врізний Apecs 1000 AB бронза Замок врізний Apecs 1000 AB бронза
Нет в наличии
Механізм з трьома круглими ригелями і механізмом секретності циліндрового типу. Врізний замок призначений для вхідних та міжкімнатних дверейрозміри 177 х 66 х 25 мм.виліт ригелів - 18 мм., діаметр рігеля- 12 мм .;язик засувки перевертається без розбірки корпусу замка;в замку встановлена засувка під ..
196 грн.
Замок врізний Apecs 1000 CR хром Замок врізний Apecs 1000 CR хром
Нет в наличии
Механізм з трьома круглими ригелями і механізмом секретності циліндрового типу. Врізний замок призначений для вхідних та міжкімнатних дверейрозміри 177 х 66 х 25 мм.виліт ригелів - 18 мм., діаметр рігеля- 12 мм .;язик засувки перевертається без розбірки корпусу замка;в замку встановлена засувка під ..
196 грн.
Замок врізний Apecs 1000 G золото-латунь Замок врізний Apecs 1000 G золото-латунь
Нет в наличии
Механізм з трьома круглими ригелями і механізмом секретності циліндрового типу. Врізний замок призначений для вхідних та міжкімнатних дверейрозміри 177 х 66 х 25 мм.виліт ригелів - 18 мм., діаметр рігеля- 12 мм .;язик засувки перевертається без розбірки корпусу замка;в замку встановлена засувка під ..
196 грн.
Замок врізний Apecs 2800 золото Замок врізний Apecs 2800 золото
Нет в наличии
Замки Апекс серії 2800 з міжосьовою відстанню 85 мм встановлюються на ліві і праві двері. Замок рекомендується встановлювати на дерев'яні та металеві двері.габарити корпусу 176 х 75 мм;міжосьова відстань - 85 мм;розмір планки - 240х23 мм;вузол під ручку виконаний на підшипнику;передбачені додаткові ..
226 грн.
Замки Апекс серії 2800 з міжосьовою відстанню 85 мм встановлюються на ліві і праві двері. Замок рекомендується встановлювати на дерев'яні та металеві двері.габарити корпусу 176 х 75 мм;міжосьова відстань - 85 мм;розмір планки - 240х23 мм;вузол під ручку виконаний на підшипнику;передбачені додаткові ..
313 грн.
Замок врізний Apecs 5300 AB бронза Замок врізний Apecs 5300 AB бронза
Нет в наличии
Apecs 5300 класичний міжкімнатний замок. Розміри дозволяють використовувати корпус в комплекті, як з дверними ручками на розетці та накладкою під циліндр, або з дверними ручками на планцігабарити - 132x75x14 мм;розмір планки - 196x18 мм;металева засувка забезпечує надійність замикання, та солідні ек..
378 грн.
Apecs 5300 класичний міжкімнатний замок. Розміри дозволяють використовувати корпус в комплекті, як з дверними ручками на розетці та накладкою під циліндр, або з дверними ручками на планцігабарити - 132x75x14 мм;розмір планки - 196x18 мм;металева засувка забезпечує надійність замикання, та солідні ек..
235 грн.
Apecs 5300 класичний міжкімнатний замок. Розміри дозволяють використовувати корпус в комплекті, як з дверними ручками на розетці та накладкою під циліндр, або з дверними ручками на планцігабарити - 132x75x14 мм;розмір планки - 196x18 мм;металева засувка забезпечує надійність замикання, та солідні ек..
378 грн.
Замок врізний Avers 96/S6 Замок врізний Avers 96/S6
Нет в наличии
Негабаритний сувальдний врізний замок. Використовується в якості додаткового для металевих дверей, або в якості основного для шаф і сейфів.розміри замка 75 x 82 x 14 мм;основа замка сталь покрита цинк;торцева планка має гальванічне покриття;замок має три циліндричних ригелів;кількість ключів - 5 шт;..
279 грн.
Замок врізний Aріко 3В-4 Замок врізний Aріко 3В-4
Нет в наличии
Корпус замка призначений для дерев'яних дверей.міжосьова відстань - 55 мм;бексет - 45 мм;сторона відкривання - ліва / права;розмір планки - 200х22 мм, відстань між отворами кріплення - 178 мм;розміри корпусу 130 х 70 х 13 мм.Комплектація:механізм замка;зворотня планка...
92 грн.
Замок для вхідних дверей Bruno BR-61 - це виразний, циліндровий замок із засувкою, без механізму секрету.Призначений для установки на китайські металеві двері, як основного замку.габарити корпусу 90 х 24 х 240 мм;корпус замку - сталь покрита порошковою фарбою;лицьова планка має хромове гальванічне п..
396 грн.
Механізм замка виділяється простотою будови. Використовується як додатковий на дерев'яні двері, або основний для залізних шаф або сейфів.параметри замка 78 х 49 х 20 мм;торцева планка 97 x 20 мм;елементи замка виготовлені з металу та стійкі до деформації;замок має 4-х сувальдний механізм секретності..
352 грн.
Class 9011 SR-3R, призначений для встановлення на дверні полотна в комплекті з ручками на планці з міжосьовим відстанню 62 мм.Механізм має тип замикання під ключ до якого підходять всі види циліндрів стандартного для України розміру.розміри 160 х 66 х 25 мм.Class 9011 SR-3R хром виготовлений зі стал..
257 грн.
Class 9011 SR-3R, призначений для встановлення на дверні полотна в комплекті з ручками на планці з міжосьовим відстанню 62 мм.Механізм має тип замикання під ключ до якого підходять всі види циліндрів стандартного для України розміру.розміри 160 х 66 х 25 мм.Class 9011 SR-3R хром виготовлений зі стал..
155 грн.
Class 9011 SR-3R, призначений для встановлення на дверні полотна в комплекті з ручками на планці з міжосьовим відстанню 62 мм.Механізм має тип замикання під ключ до якого підходять всі види циліндрів стандартного для України розміру.розміри 160 х 66 х 25 мм.Class 9011 SR-3R хром виготовлений зі стал..
257 грн.
Замок FUARO 150 це  якісний перевірений часом механізм, який встановлюють на дерев'яні міжкімнатні, офісні двері.Встановлюється на міжкімнатні двері в комплекті з ручками на планці.замок має другий клас захисту;для механізму підходять всі типи циліндрів (євро-циліндр);корпус замку має молоткове..
257 грн.
Замок FUARO 150 це  якісний перевірений часом механізм, який встановлюють на дерев'яні міжкімнатні, офісні двері.Встановлюється на міжкімнатні двері в комплекті з ручками на планці.замок має другий клас захисту;для механізму підходять всі типи циліндрів (євро-циліндр);корпус замку має молоткове..
257 грн.
FUARO 153-20 / 85 призначений для встановлення на вузькопрофільні двері, або хвіртки з додатковою фіксацією з допомогою серцевини.розмір механізму замка ідеально підходить для встановлення в профільну трубу (хвіртки);міжосьова відстань - 85 мм;тип механізму засувки - класичний;замок закривається за ..
277 грн.
FUARO 153-20 / 85 призначений для встановлення на вузькопрофільні двері, або хвіртки з додатковою фіксацією з допомогою серцевини.розмір механізму замка ідеально підходить для встановлення в профільну трубу (хвіртки);міжосьова відстань - 85 мм;тип механізму засувки - класичний;замок закривається за ..
313 грн.
Вузькопрофільні механізми Jania Nati переважно встановлюються на хвіртки та дерев'яні вхідні двері.корпус замку та защыбка виготовлені зі сталі і мають гальванічне покриття;тип механізму засувки - класичний;замок закривається за допомогою циліндра EURO DIN стандарту;засув замку - 10-ти мм оцинковани..
276 грн.
Показано з 1 по 25 із 147 (всього 6 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.