+38 (067) 120-00-94
+38 (099) 120-00-49
0
0

Ваш кошик порожній!
Замки дверні: каталог

Щоб уберегти квартиру, будинок, дачу, офіс або склад від проникнення зловмисників, дбають, перш за все, про надійність вхідних конструкції і приділяють особливу увагу вибору дверного замка. На ринку пропонуються тисячі різних моделей, що відрізняються матеріалом, конструкцією, принципом дії, ступенем захисту. Спробуємо з'ясувати, які ж типи дверних замків бувають і наскільки надійно вони захищають.

Типи дверних замків за способом установки

Згідно технології встановлення, все дверні замки діляться на три основні різновиди:

Розглянемо кожен з цих варіантів.

Накладні замки

Встановлюються на дверне полотно з внутрішньої сторони. Хоча це і не самий надійний варіант, але має цілий ряд переваг, у тому числі:

  • не порушує цілісність дверного полотна;
  • швидка установка і демонтаж без залучення фахівців;
  • може використовуватися як самостійно, так і разом з іншими дверними замками;
  • застосовується для різних типів і моделей дверей.

Накладні замки не шкодять дизайну дверей. Бувають: механічні, електронні, з ригелем або без нього, різних кольорів, розмірів і з варіантами механізмів (циліндровий, сувальдний). Як і врізним, присвоюється клас безпеки.

Навісні замки

Навісний замок - найпростіший варіант. Складається з відкриваємої частини і дужки, що простягається через отвір. Такі моделі прості у використанні, їх легко замінити. Разом з тим, за ступенем захисту від силового проникнення навісний замок вразливий, адже всі елементи повністю «на увазі». Для вхідних дверей в житловий будинок, офіс краще не використовувати. Більше підійдуть ці вироби для господарських приміщень, складів, гаражів.

Навісні замки відрізняються розміром корпусу, матеріалом, конструкцією, кількістю ключів в комплекті, довжиною дужки, наявністю додаткового захисту від вологи, механізмом секретності. У продажу можна знайти різні види навісних замків:

  • відкритого типу - класичний варіант навісного замка, механізм для відмикання ключем і утримання дужки знаходиться всередині корпусу;
  • закритий - найнадійніший серед навісних замків, адже дужка повністю ховається в корпусі;
  • напівзакритий - функцію дужки виконує металевий штир, який частково схований в корпусі;
  • «грибок» - відрізняється специфічною формою штиря, максимально щільно прилягає до дужки.

Для більшого захисту краще вироби з литим корпусом. Також можна придбати модель з сигналізацією. Такий пристрій має вбудований датчик, який реагує на удари і спроби витягнути дужку.

Врізні замки

Найбільш популярні і надійні, встановлюються безпосередньо в дверне полотно, а тому не псують дизайн дверей. Підходять для металевих, дерев'яних дверей, проте самостійно встановити їх досить складно. Можуть бути фіксуючі (з ручкою), або замикаючі (без ручки). Також поділяються на окремі типи відповідно до конструкції механізму і призначення. Беручи до уваги стійкість до розтину, міцність, безвідмовність і секретність, моделі врізного замка присвоюється клас безпеки.

Класифікація по замикаючим механізмам

Кодові

Варіант дверного замка, не вимагає ключа. Відкривають за допомогою кнопок. Придуманий код власник змінює в зручний час. Недолік моделей - цифри на кнопках з часом стираються, іноді западають і кнопки.

Електромеханічні

По суті, не відрізняються від традиційних механічних по внутрішнім наповненням, але відкриває двері завдяки кнопкам на електронній панелі, встановлюється поруч з дверним полотном.

Сувальдні

Класичний варіант використовуються частіше в банках, офісах, встановлюють і в двері в квартиру. Основні елементи механізму: масивна серцевина і кодові пластини. Чим більше сувальд (металеві елементи, замикають двері в момент повороту ключа), тим важче впоратися з конструкцією. Моделі з максимальним рівнем захисту - 6-8 сувальд.

Циліндричні

Особливо популярні моделі, адже відрізняються надійністю і, разом з тим, мають невеликий розмір, швидко відкриваються ключем. Сама конструкція складається з: серцевини замка, циліндра і сувальдного пристрою.

Моноблокові

Надійні замикаючі пристрої поєднує елементи сувальдних і циліндрових замків. Зазвичай ці моделі мають додаткові висувні ригелі (як в сувальдних виробах) і спеціальну «шторку», що піднімається в момент замикання і запобігає потраплянню свердел і сторонніх елементів через замкову щілину (як в циліндричних замках).

Категорії надійності дверних замків

Надійність дверного замка - ключова характеристика, залежить від багатьох факторів, в тому числі і від матеріалу виробу, його габаритів, способу установки, механізму замикання.

Прийнято виділяти 4 категорії надійності дверних замків. Але варто сказати, що жодна з них не гарантує повної безпеки. Як би не намагалися захистити свій виріб від зловмисників виробники, знаходяться люди, які відкривають замок без ключа, справляючись з елементами захисту. Чим вище категорія безпеки дверного замка, тим більше часу доведеться витратити зловмиснику, щоб впоратися з ним.

Замки з категоріями I та II на вхідні двері встановлювати не варто. Тут, в основному, використовуються прості механізми, впоратися з якими зловмисник зможе всього за кілька хвилин. Підійдуть для міжкімнатних дверей, офісних перегородок.

Вироби з категорії III відкрити не так вже й просто. Виробники доповнюють їх різними елементами захисту. Щонайменше, 10 хвилин знадобиться зловмисникові, щоб потрапити в приміщення. За цей час спрацює сигналізація, до об'єкта встигнуть дістатися працівники охоронних агентств.

Моделі з категорією IV мають кілька різних варіантів захисту. Тому, щоб «побороти» їх без ключа людині знадобиться 30-40 хвилин. Саме такі замки найдорожчі, проте, і самі надійні.

Вибір замка для вхідних дверей

Розуміючи типи дверних замків, в чому їх особливість, можна зробити кілька висновків щодо їх вибору. Вибирати замкову конструкцію потрібно з урахуванням дверного полотна і його призначення. Для вхідних дверей перевагу краще віддавати складним замковим конструкціям з декількома елементами захисту. Можна встановити і 2 або більше замків. Для міжкімнатних можна вибрати немасивну, просту модель врізного замка.

Попередньо потрібно з'ясувати з якого боку будуть відкриватися двері, адже замки бувають лівосторонні, правосторонні і універсальні. Кращими матеріалами для замків вважаються: сталь, чавун, латунь. Не радять використовувати фахівці алюміній, адже він м'який, і силумін (метал швидко руйнується). Віддавати перевагу краще виробам з 3 і 4 ступеня захищеності від відкривання і злому.

Для електромагнітного або електромеханічного замка варто попередньо подбати про безперервне електропостачання. Циліндровий замок краще вибрати по ключам з великою кількістю насічок і виїмок.

Додатковим захистом для вхідних дверей може стати конструкція зі клямкою.

Вибирати моделі краще відомих виробників, які гарантують якість і надійність виробу. Кращі бренди з хорошою репутацією і багаторічним досвідом у виробництві: AGB, Kale, Гардіан, М.Т.L. , Apecs, Mottura, Jania, Эльбор, Gerda.


Врізний замок AGB Centro коричневий
03310
Колір: коричневий Міжосьова відстань, мм: 85 мм. Backset, мм: 50 мм. Кількість ригелів: 1
1
494 грн.
Електромеханічний замок ATIS-SS нержавіюча сталь
00557
Призначення: для вхідних металевих дверей Країна-виробник: Китай Backset, мм: 60 мм. Кількість ключів: 5 шт.
1
1215 грн.
Електромеханічний замок KEDR
05261
Призначення: для вхідних металевих дверей Країна-виробник: Китай Backset, мм: 60 мм. Кількість ключів: 3 шт.
2
1009 грн.
Замок врізний Apecs 2800 хром
02385
Колір: хром Міжосьова відстань, мм: 85 мм. Backset, мм: 45 мм. Кількість ригелів: 3
294 грн.
Замок врізний Apecs 5300 AB бронза
01379
Колір: бронза Міжосьова відстань, мм: 85 мм. Backset, мм: 50 мм. Кількість ригелів: 1
1
451 грн.
ТОП ПРОДАЖІВ
Замок врізний Apecs 5300 CR хром
Замок врізний Apecs 5300 CR хром
01378
Колір: хром Міжосьова відстань, мм: 85 мм. Backset, мм: 50 мм. Кількість ригелів: 1
1
410 грн.
Замок врізний Bruno BR-61
02254
Колір: хром Міжосьова відстань, мм: 67 мм. Backset, мм: 60 мм. Кількість ригелів: 3
1
371 грн.
НОВИНКА
Замок врізний Class 700
Замок врізний Class 700
01430
Колір: хром Призначення: для дерев'яних міжкімнатних дверей Backset, мм: 45 мм. Кількість ключів: 5 шт.
356 грн.
Замок врізний Class 9011 SR-3R бронза
02361
Колір: бронза Міжосьова відстань, мм: 62 мм. Backset, мм: 40 мм. Кількість ригелів: 3
1
241 грн.
Замок врізний Class 9011 SR-3R золото-латунь
01857
Колір: золото Міжосьова відстань, мм: 62 мм. Backset, мм: 40 мм. Кількість ригелів: 3
1
145 грн.
Замок врізний Class 9011 SR-3R хром
02362
Колір: хром Міжосьова відстань, мм: 62 мм. Backset, мм: 40 мм. Кількість ригелів: 3
241 грн.
Замок врізний Class 968-45 CP хром
04545
Колір: хром Міжосьова відстань, мм: 55 мм. Backset, мм: 45 мм. Кількість ригелів: 1
1
290 грн.
Показано з 1 по 12 із 145 (13 сторінок)