+38 (067) 120-00-94
+38 (099) 120-00-49
0
0

Ваш кошик порожній!

Ручки, здавалося б, другорядна деталь, але при правильному виборі вони можуть стати цікавим елементом інтер'єру. При виборі дверних ручок звертайте увагу на функціональність - вона повинна бути зручна у використанні. Однак естетичні цінності також важливі, тому варто підігнати зовнішній вигляд фурнітури під стиль дверного полотна і вцылому приміщення.

Як вибрати дверні ручки?

При плануванні дизайну інтер'єру вибір ручок для дверей зазвичай не є пріоритетом. Цей невеликий елемент декору обирається в першу чергу за функціональними, а не декоративним властивостями. Однак це не означає, що він не може бути привабливим елементом. Особливо, якщо дизайн ручки відповідає стилю інтер'єру. Отже, на що слід звернути увагу при покупці?

В першу чергу потрібно подивитися на функціональність і зручність використання. Навіть найскладніший елемент не виправдає очікувань користувачів, якщо він незручний - наприклад, занадто великий або занадто маленький. Якщо ви сумніваєтеся, який продукт підійде найкраще, ви можете вибрати перевірені рішення.
Крім того, ручка повинна відповідати стилю дверного. Немає сенсу встановлювати на двері багатий декорований елемент в сучасному стилі, так як ефект буде гротескним. Звичайно, якщо вам потрібен інтер'єр, сповнений контрастів і ваша мета - зовнішній вигляд дверей, ніщо не перешкоджає такому вибору.

Якщо ви не впевнені, чи буде дана ручка гармонійно вписуватися в стиль інтер'єру, завжди краще звернутися до мінімалізму. Економія форм і кольорів працює практично завжди, і найбільш доречна у випадку, коли  стиль інтер"єру - модерн.

Які ручки підійдуть для сучасних інтер'єрів?

Такий стиль зазвичай асоціюється з простими геометричними формами, приглушеними фарбами, порушеними виразними колірними мотивами, і економією прикрас. Сучасні дверні ручки теж повинні бути такими. Варто зробити акцент на елементах простої форми, без додаткових прикрас.

Зверніть увагу не тільки на зовнішній вигляд ручки, а й на розетку, тобто елементи, що безпосередньо прилягають до дверного полотна. Їх форма також дуже важлива для естетичного вигляду.

Збереження сучасного дизайну не обов'язково означає обмеження найпростішими моделями ручок. Можна робити ставки на вироби з виразним оформленням або цікавими формами. Якщо вони встановлені на дверях в білому, сірому або інших приглушених тонах, у вас є ціле поле для експериментів. Однак варто уникати зайвого, що не гармонує з сучасним інтер'єром. Також непогано встановити однакові дверні ручки на всіх дверних полотнах, щоб уникнути ефекту хаосу.


Пов’язані товари