+38 (067) 120-00-94
+38 (099) 120-00-49
0
0

Ваш кошик порожній!

Умови використання сайту


1.1. Дана угода (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом https://www.zamykaiiko.ua (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2. Користувачем сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на сайті. Реєстрація користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця угода може бути змінена та / або доповнена адміністрацією сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки користувача та Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

    Порядок використання Сайту,
    Політика конфіденційності,
    Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту,
    Порядок дії Угоди.

 2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт дозволяє переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2.3. У процесі реєстрації на сайті Ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому Ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якою-небудь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

 3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю угоду Користувач дає згоду на збір та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації Сайту Про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг споживачеві.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

Додаткову інформацію з цього питання ви можете, ознайомившись з розділом Політика конфіденційності.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Вся інформація і матеріали надаються на умовах "ЯК Є", без БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, як явних, так і неявних.

4.2. Інформація на сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на сайті.

4.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів Сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на сайті.

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту — облікового запису на сайті.

4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами угоди, або одержанні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформацією образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи угоди і функціонування роботи сайту.

4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні сайту іншими Користувачами, або користувачів, що порушують вимоги Угоди.

 5. Порядок дії  Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання сайту користувачами можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві адміністрацією сайту.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.