Меню
Ваші покупки

Навісні замки Aspect

Замок навісний Aspect ЗН-К-90 Замок навісний Aspect ЗН-К-90
Нет в наличии
Замок закритого типу підвищеної секретності, підійде для використання на воротах і дверях гаражного типу. Конструкція корпусу замку обмежує потрапляння вологи в механізм секрету.габарити корпусу замку 84 х 90 х 47 мм;має форму типу "краб" надійно закриває з усіх боків дужку від злому ломом та розпил..
376 грн.
Замок закритого типу підвищеної секретності, підійде для використання на воротах і дверях гаражного типу.Конструкція корпусу замку обмежує потрапляння вологи в механізм секрету.габарити корпусу замку 84х90х47 мм;має форму типу "краб" надійно закриває з усіх боків дужку від злому ломом та розпилюванн..
400 грн.
Замок навісний Aspect ЗН-М 5 ключів Замок навісний Aspect ЗН-М 5 ключів
Нет в наличии
Замок закритого типу, підійде для використання на воротах і дверях гаражного типу.габарити корпусу замку 60 х 90 х 46 мм;має форму човники, що дозволяє обмежити доступ до дужки;матеріал дужки сталь діаметром 12 мм .;параметри отвору під вушко - висота 70 мм., ширина 30 мм .;корпус замку виготовлений..
231 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.