Меню
Ваші покупки

Замки навісні ЧАЗ

Замок навісний ЧАЗ ВС2-10 Замок навісний ЧАЗ ВС2-10
Нет в наличии
Замок закритого типу з дисковим механізмом секретності і підвищеної зносостійкості. ЧАЗ ВС2-10 підійде для використання на воротах і дверях гаражного типу.Конструкція корпусу замку обмежує потрапляння вологи в механізм секрету.габарити корпусу замку 91 х 88 х 46 мм;має форму типу "краб" надійно закр..
755 грн.
Замок п-образного типу з дисковим механізмом секретності. Використовується для замикання ролетів, шаф і побутових приміщень.габарити корпусу замку 90 х 35 х 65 мм;має п-подібну форму, що дозволяє обмежити доступ до дужки;матеріал дужки загартована сталь діаметром 14 мм .;параметри отвору під вушко -..
1 002 грн.
Важкий замок п-образного типу з підвищеним механізмом секретності. Використовується для замикання ролетів, шаф і побутових приміщень.габарити корпусу замку 70 х 36 х 62 мм;має п-подібну форму, що дозволяє обмежити доступ до дужки;матеріал дужки загартована сталь діаметром 10 мм .;параметри отвору пі..
600 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.