Меню
Ваші покупки

Gamet

Дверна ручка на розетці Carino є представником модельного ряду ручок Gamet Basic Line, які виготовляються з алюмінію.якісна обробка граней робить ручку зручною і безпечною у використанні;багатошарове гальванічне покриття забезпечує зносостійкість і надає їй оригінальний зовнішній вигляд.ручки Gamet ..
508 грн.
Дверна ручка на розетці Arco  є представником модельного ряду ручок Gamet Basic Line, які виготовляються з алюмінію.якісна обробка граней робить ручку зручною і безпечною у використанні;багатошарове гальванічне покриття забезпечує зносостійкість і надає їй оригінальний зовнішній вигляд.ручки Ga..
499 грн.
Дверна ручка на розетці Arco-07 є представником модельного ряду ручок Gamet Basic Line, які виготовляються з алюмінію.якісна обробка граней робить ручку зручною і безпечною у використанні;багатошарове гальванічне покриття забезпечує зносостійкість і надає їй оригінальний зовнішній вигляд.ручки Gamet..
522 грн.
Дверна ручка на розетці Cascada-07 SN є представником модельного ряду ручок Gamet Basic Line, які виготовляються з алюмінію.якісна обробка граней робить ручку зручною і безпечною у використанні;багатошарове гальванічне покриття забезпечує зносостійкість і надає їй оригінальний зовнішній вигляд.ручки..
522 грн.
Дверна ручка на розетці Cascada є представником модельного ряду ручок Gamet Basic Line, які виготовляються з алюмінію.якісна обробка граней робить ручку зручною і безпечною у використанні;багатошарове гальванічне покриття забезпечує зносостійкість і надає їй оригінальний зовнішній вигляд.ручки Gamet..
629 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.