Меню
Ваші покупки

Інформація RSS Feed

19 Apr Фурнітура для скляних дверей
manager 0 438
Сьогодні особливим попитом серед населення користуються скляні двері. Даний вид дверних полотен мають свої особливості на відміну від дверей ПВХ або дерев'яних. Найбільшою мірою це може бути застосова..
25 Mar Як правильно встановити доводчик дверей
manager 0 480
Доводчик дверей захистить не тільки від протягів, але і збереже петлі і знизить навантаження на двері. Раніше цю функцію виконувала пружина, яка кріпилася до самих дверей і до короба, але тільки робот..
24 Feb Замки з дактилоскопічним сканером для дверей
manager 0 408
Біометричні замки порівняно недавно почали продаватися на ринку. Вони складаються із зовнішньої частини з корпусом, сканером відбитків пальців. Усередині розташовуються керуючі мікросхеми та механічни..
12 Feb Як вибрати дверні ручки для сучасних інтер'єрів
0 1073
Ручки, здавалося б, другорядна деталь, але при правильному виборі вони можуть стати цікавим елементом інтер'єру. При виборі дверних ручок звертайте увагу на функціональність - вона повинна бути зручна..
27 Jan Причини встановити новий дверний замок
manager 0 925
Не секрет, що зноситися може абсолютно будь-який механізм, будь-який виріб. Навіть найякісніші предмети, прилади можуть втратити згодом свою якість і бездоганний зовнішній вигляд. Винятком не є і замк..
14 Dec Вісім порад як правильно вибрати замок
0 1308
Звичайні двері зі старим врізним замків і без запобіжної фурнітури - це практично запрошення для злодіїв і недоброзичливців. Тому першим кроком до безпеки, вашого житла, є покупка якісної двері і наді..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.