Меню
Ваші покупки

Про насГоловне завдання нашої компанії «ЗамикайКо» – це успішна реалізація в роздріб та за гуртовими цінами надійної фурнітури та комплектуючих для дверей найвищої якості, перевіреної роками. Цією справою ми не просто займаємось, ми живемо нею та постійно вдосконалюємося ще з далекого 2002 року. А тому Ви можете бути певні: за роки своєї діяльності ми зуміли вивчити всі тонкощі товарів та освоїли вміння підбирати саме те, що Ви шукаєте!
У нас Ви зможете ознайомитися та купити такі товари як:
1.    Замки дверні:

2.    Дверні ручки:

3.    Дверна фурнітура:

4.    Дверні доводчики.Купити недорого дверну фурнітуру в роздріб, а також за гуртовими цінами можна в нашому інтернет-магазині «ЗамикайКо», не відкриваючись від екранів гаджетів або ж зробити це офлайн, відвідавши наш магазин за адресою:
м. Рівне, вул. Набережна, 14.
Ви зможете отримати розгорнуту консультацію від наших працівників напряму або ж зателефонувати для замовлення за телефонами:
-    +380 (67) 120-00-49
-    +380 (67) 120-00-94
Ми пропонуємо великий асортимент дверної фурнітури та комплектуючих недорого з доставкою по всій Україні. Працювати з нами вигідно, адже ми трудимось на совість! Ми займаємось продажем далеко не один рік, маючи незаплямовану репутацію, і можемо Вас запевнити: партнерство з нами задовольнить кожного.


Використання файлів COOKIE
Ми використовуємо власні і сторонні файли cookie, які допомагають покращувати якість наших послуг, оптимізувати взаємодію з користувачами та аналізувати навігацію по веб-сайту.